Halı Yıkama

Halılarımız günlük hayatta en çok kullandığımız ve en önemli ev eşyalarımızdır aslında. Evini özleyen her insan, halıya ayak bastığı an anlar kendi evinin olduğunu. Antalya Konyaaltı Halı Yıkama ailesi olarak 11 yıldır halılarını, koltuklarınızı, stor ve normal perdelerinizi, özen ve hijyenle yıkıyoruz. Halıda barınabilecek muhtemel toz, partikül ve bakterilerden, uzman kadromuz ve makinelerimizle, sizlere hizmet sunuyoruz. İran Halıları, makine halıları, Çin halıları, Yün Halılar, El Dokuma Halıları vb. gibi onlarca çeşit halınızı, ağır kimyasallar kullanmadan, dokusuna ve görüntüsüne zarar vermeden ilk günkü kadar temiz ve hijyenik görünmesini sağlıyoruz. Firmamızda gelen halılarınızı öncelikle leke belirleme programını sokuyoruz, toz ve kalıntılarını temizliyoruz. Ardından ultraviole ışınlanlar ve ozon ile yıkama işleminden geçiriyoruz. Yıkanan halılarınızı kurumaları ve tekrar kontrollerini sağlamaları için, asansörlere yüklüyor ve kurutma odasına alıyoruz. Halılarınız ilk günkü gibi olduktan sonra sizlere keyfini çıkarmak, bizlere de güveninizi boşa çıkarmadan çalışabilmemizin gururu ile işe geri dönmek kalıyor.

Koltuk Yıkama


Koltuklarınız, günlük hayatınızda olmazsa olmazlarınızdır. Hoş sohbetler eder, güzel filmleri izler ve hatta tatlı şekerlemelerimizi bile hep koltuklarımızda yaparız. Konyaaltı Halı yıkama olarak, sizler için bu denli değerli olan koltuklarınızı vakumlu ve sıcak su solisyonlu makinelerimizle, derinlemesine yıkıyoruz. Ve koltuklarınız ilk günkü kadar yeni!

Battaniye ve Yorgan Yıkama


Battaniye ve yorganlarınız, sağlıklı uykularınız için olmazsa olmazlarınızdan. Konyaaltı Halı Yıkama olarak, özel battaniye ve yorgan yıkama makinelerimizde, özel şampuanlarla yıkanıp, durulanıp, özel yumuşatıcılar uygulanarak dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma alanlarımızda kurutulmaktadır. Daha sonra özenle paketlenip sizlere ulaştırılır.

Yerinde Yıkama


Yerinde halı yıkama tekniği, püskürtmeli emiş boru sistemiyle dünyadaki ülkelerin genelinde ve son yıllarda ülkemizde uygulanan bir tekniktir. Otel, yurt, cami, yatlarda bulunan halıfleks veya sabit durumlu halılarınız, yerinde ve özenle temizlenir. Tozlar, zararlı partiküller ve lekelerden özel şampuanlar ve sıcak su solüsyonları ile tamamen arınana kadar özenli ve dikkatli bir şekilde temizlenir.

Yatak Yıkama


Güzel bir gün için güzel bir uyku çekilmeli ise, yataklar günümüzün nasıl geçeceğine karar veren hayatımızdaki en önemli unsurlardır. Konyaaltı Halı yıkama olarak, daha hijyenik ve daha güzel uyuyabileceğiniz yataklarınızı, sıcak su sölüsyonlu ve yüksek vakum gücü olan makinemiz ile yatağınızda bulunan veya işleyen, leke, kir, myte, bakteri ve akarları derinlemesine temizliyoruz.

Stor Perde Yıkama


Stor perdeler, bakımı ve kullanımı bir hayli kolay olduğu kadar, temizliği ve yıkaması da kolay ama, yanlış yöntemler kullanıldığında veya deneyimsiz kişilerce yıkandığında sizler için kabusa dönüşebilen bir işlemdir. Stor perdeleriniz, en uygun şampuan, yumusatıcı ve en hassas makinelerle yıkanıp, kurutma odalarımızda kurutulur. Sonrasında stor perdeleriniz ütülenelerek, sizlere tekrardan ilk günkü gibi temiz ve yeni olarak ulaştırılır.